Hızlı
Teslimat
0212 659 23 77
0533 639 49 57

Hakkımızda

İstanbul İlinde, Bağcılar İlçesinde, İstoç Toptancılar Çarşısında, Uzun Yıllardır Endüstriyel Profesyonel Temizlik Ve Sarf Malzemeleri Dalında Ev Dışı Tüketim (EDT) Sektöründe, Toptan Ve Perakende Olarak; Devlet Kurum Ve Kuruluşlarına, İhalelere, Belediyelere, Doğrudan Teminlere, Hastanelere, Okullara Ve Kreşlere, Rehabilitasyon Ve Fizik Tedavi Merkezlerine, Restoran Ve Catering Firmalarına, Özetle İnsanların Ev Dışındaki Tüm Çalışma, Dinlenme, Eylence, Yaşam Ve Sosyal Alanlarına Olmak Üzere Kullanıcı Ve Tüketici Paydaşlarımıza Hizmet Ve Tedarik Sektörü Olarak Yardımcı Olmaktayız.

Amaç, Gaye Ve Uygulamalarımız, Karşımıza Çıkan Kullanıcıları Müşteri Olarak Değil, İş Ortağı Olarak Görmek Ve Gündelik Yaşamlarında Oluşan Temizlik Konusunda Neye İhtiyaçları Doğarsa, Karşılaştıkları Sorun Ve Zorluklarda, Yıllardır Kazandığımız Tecrübe, Bilgi, Görüş Ve Önerilerimizle  Her Konuda Yanlarında Olup, Beraberce Talep Ettikleri Mükemmelliği Yakalamak Ortak Hedefimiz dir.

Gayemiz, Yaşamakta Olduğumuz Şu Zamanlarda Maalesef  Kaybolmaya Yüz Tutan Klasik Esnaflık Yaklaşımı İle, Anlayış, Hoşgörü Ve Samimiyetten Doğan Sıcaklığı Değerli İş Ortağı Olarak Tanımladığımız Müşterilerimiz İle Birlikte, Yardımlaşarak, Temizlikte İstenen Performansı Profesyonellik İle Yakalamaktır. Kaliteli Malzeme Ve Ekipmanı Ekonomik Koşullarda Kullanıcıya Maksimum Güvenle Sunmak Ve Sonrasında Memnuniyet Garantisi Verebilmek  Ahlakımızın Bir Parçasıdır.

Uzun Yıllardır İştigal Olduğumuz Bu Sektörde  Yaşayarak Kazanmış Olduğumuz Tecrübe Ve Profesyonelliğimizi, Hiç Kaybetmediğimiz Amatör Ve Heyecan Yüklü Duygularla Harmanlayarak, Tamda Özlediğiniz Ve Hayal Ettiğiniz Bir İş Ve Çözüm Ortağı Olarak  Hizmetinizdeyiz. İstoç Toptancılar Çarşısında Ve hfstedarik.com İnternet Adresimizde, Toptan Ve Perakende Kaliteli Ekonomik Pratik Endüstriyel Temizlik Ve Hijyen Malzemeleri Ve Ekipmanları Satışa Sunulmaktadır.